IMG 20171206 0937086 grudnia do biblioteki zawitał także Święty Mikołaj, który zostawił mnóstwo książkowych „prezentów”. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem czytelników. Można było również poczęstować się czekoladowymi słodyczami. Członkinie Klubu Miłośników Biblioteki przygotowały również dla uczniów odwiedzających w tym dniu bibliotekę, krzyżówkę mikołajkową. Myślę, że uczniowie na długo będą pamiętać z rozwiązanej krzyżówki:, kim był Święty Mikołaj?, nazwę miejscowości, gdzie znajdują się relikwie zmarłego biskupa i nazwę muzeum, gdzie znajduje się witraż z XVI w. przedstawiający legendarne narodziny Mikołaja z Miry. Wszyscy czytelnicy biblioteki, rozchodzili się na lekcje z uśmiechem na twarzy, radośni, obdarowani prezentami książkowymi  i zadowoleni z miło spędzonej przerwy. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy w tym dniu zawitali do biblioteki na mikołajki.Zapraszam za rok!