WP 20170303 14 14 55 Pro14 marca 2017 r. podczas VI Festiwalu Literatury Młodzieżowej "Czytanie - lubię to !" odbędzie się międzygimnazjalny konkurs czytelniczy oparty na "Poczwarce" Doroty Terakowskiej, jednej z najwybitniejszych polskich autorek książek dla młodzieży i długoletniej dziennikarki "Przekroju" i "Gazety Krakowskiej". Z tej okazji zapraszamy miłośników twórczości pisarki do obejrzenia niewielkiej ekspozycji jej dorobku literackiego. Wystawa prezentowana jest w bibliotece. Przygotowano ją na podstawie wspomnień córki Doroty Terakowskiej opublikowanych w książce "Moja mama czarownica". Znajdziecie mnóstwo ciekawostek, uzyskacie wielu cennych informacji, a przede wszystkim możecie wypożyczyć książki autorstwa Pani Doroty.