foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

IMG 20180115 140705 BURST004

15 stycznia br. o godzinie 1100 uczniowie oraz osoby chętne z terenu gminy Dobrzeń Wielki, zawitały do biblioteki, aby miło spędzić dzień w ten zimowy i mroźny czas. Z uwagi na to, iż mamy czas karnawału w bibliotece odbyły się zajęcia artystyczne wykonywania i zdobienia masek karnawałowych, rozwiązywano quiz o tematyce karnawałowej w Rio de Janeiro i karnawału      w Binche. Promowano nowości książkowe zakupione w ostatnim miesiącu  do biblioteki. Uczniowie mieli możliwość zmagania się w rywalizacji gier planszowych. Przygotowano słodki poczęstunek. W tym dniu do biblioteki zawitali również absolwenci naszej szkoły, aby miło spędzić czas   w murach naszej szkoły. Zajęcia przygotowały Panie : Sabina Lazik-Wodarz i Gabriela Kampa.

Copyright © 2019 Biblioteka Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim Rights Reserved.