0Odjazdowy Bibliotekarz LOGO 700px

Odjazdowy Bibliotekarz to kampania, w ramach której organizowane są przejazdy rowerowe bibliotekarzy, czytelników oraz miłośników słowa pisanego, połączone z animacją czytelnictwa i promocją aktywnego modelu życia. Organizatorem Odjazdowego Bibliotekarza jest Fundacja Normalne Miasto – Fenomen. W całej Polsce Odjazdowy Bibliotekarz jest organizowany w dniach 29 kwietnia- 31 sierpnia 2017 r. W ramach tej akcji Szkolne Multimedialne Centrum Dydaktyczno-Biblioteczne przy Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim w dniu 29 maja 2017 r.(poniedziałek) o godz. 1200 organizuje dla zainteresowanych uczniów rajd rowerowy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Popielowie. W programie wycieczki : zwiedzanie biblioteki połączone z animacjami kulturalnymi, integracja z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej w Popielowie. W drodze powrotnej poczęstunek w Restauracji Śtantin. Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o zgłaszanie się do biblioteki. Warunkiem udziału w rajdzie jest posiadanie sprawnego, własnego roweru.
Zapraszamy do udziału.