WP 20170421 11 53 35 ProZ okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Szkolne Multimedialne Centrum Dydaktyczno-Biblioteczne zaprasza od 24 kwietnia do obejrzenia ekspozycji „Zielono mi – witaminy w bibliotece” połączonej z degustacją zielonej herbaty. Zgromadzone na wystawie publikacje (książki, czasopisma, dokumenty dźwiękowe) promują życie zgodne z naturą, zdrowy styl, na który składa się m.in. właściwe odżywianie. Ekspozycję dopełniają także teksty kultury, w których zdrowy styl życia jest motywem przewodnim. Znajdziecie piosenki Jonasza Kofty („Pamiętajcie o ogrodach), wiersze Juliana Tuwima („Warzywa”) i Jana Brzechwy („Na straganie), obrazy XIX-wiecznych mistrzów pejzażu, a także myśli Hipokratesa i Ernesta Hemingway’a. Zapraszamy do biblioteki.