IMG 20181126 102403  IMG 20181126 113239

W Dniu Kredki – 22 listopada mogliśmy się przekonać, że kolorowanie dla trochę starszych dzieci to doskonały sposób na relaks i odstresowanie. Moda na ten rodzaj artystycznej działalności dostarcza nie tylko wielu przyjemności, pobudza nie tylko ambicje twórcze, ale podkreśla powstanie nowej kategorii książek.

Podobno zapotrzebowanie na ten sposób spędzania wolnego czasu przez dorosłych, a zwłaszcza kobiety jest lepszy niż zakupy. Ta przyjemna forma spędzania czasu uczy kreatywności i rozwija wyobraźnię. Konkursowe prace pokazały, że uczestnicy wykazali się ogromną cierpliwością i pomysłowością w doborze kolorów i planowaniu obrazkowej przestrzeni.

W przyszłym roku postaramy się pokolorować ilustracje Waszych ulubionych bohaterów literackich. Nie zabraknie „Harrego Pottera”, „Gry o ton”, „Pięknej i bestii” ”. Niech ogarnie nas kolorowe szaleństwo ilustrujące biblioteczne hity. Zapraszamy za rok.